AUTOPOJIŠTĚNÍ

 

Není povinné ručení jako povinné ručení. Levné povinné ručení může znamenat víc škody jak užitku. Autoimport group nabízí levné povinné ručení pouze od TOP společností jako Allianz, Generali Česká pojišťovna, či ČPP.

 

Autoimport group spolupracuje s nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění.

Pojišťovací specialista: Ing. Tereza Sýkorová, tereza@autoimportgroup.cz+420 605 177 133

Když budete někdy uvažovat o tom, kde si sjednáte povinné ručení nebo budete řešit financování auta, vzpomeňte si na Autoimport group. Zde jenom rychlý přehled důvodů, proč povinné ručení řešit u nás:

Spolupracujeme s těmito stabilními pojišťovnami: Allianz, Generali a ČPP. Ceny povinného ručení se liší v závislosti na typu vozu, motoru a výkonu, případně místa bydliště. Chcete-li od nás získat nabídku právě na vaše auto, neváhejte a pište na e-mail našeho pojišťovacího specialisty.

Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat opět na e-mail tereza@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.

Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte prosím trpěliví.

Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.

Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi do naší kanceláře.
Autoimport group neznamená pouze povinné ručení a Praha. Rádi vám připravíme pojištění na míru ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Autopojištění

Námi nabízené produkty nejsou jen pojištěním – jsou službou, na kterou se můžete spolehnout

K prestižní značce patří kromě prvotřídních finančních služeb také odpovídající pojištění. Společnost Autoimport group pro Vás ve spolupráci s renomovanými pojišťovnami neustále vyvíjí nové pojistné produkty, které Vám zajistí nejen výhodné podmínky, ale i vynikající kvalitu služeb.

Nabízíme Vám nejen výhodné pojistné sazby, ale především kvalitní a spolehlivé služby zejména v době, kdy je opravdu potřebujete, tedy v případě pojistných událostí či vyřizování nejrůznějších záležitostí.

Vypočítejte si nezávazně Vaši individuální pojistnou částku:


Pojištění v rámci financování i samostatně

Všechny pojistné produkty můžete využívat jak v rámci financování, tak i zcela samostatně. Výjimkou jsou některé zvýhodněné akční nabídky připravené s podporou společnosti Autoimport group, které lze využít pouze v rámci financování vozidla.