Rubriky
Novinky

Nová Corvette C8 Stingray – Aktuality Prosinec 2019

Dovoluji si Vás touto cestou informovat o nejnovějších aktualitách týkajících se nadcházející fáze počátku objednávek a výroby nové Corvette C8 Stingray Coupe/Convertible .

Dle aktuálně obdržených informací lze komunikovat tyto novinky:

1)      Počátek objednávek Corvette C8 pro Evropský trh bude spuštěn současně pro provedení Coupe i Convertible.

2)      1.fáze objednávek bude spuštěna formou zaváděcích verzí Launch Edition – předspecifikované konkrétní varianty vozů určených pro Evropský trh

3)      Uvolnění detailních objednacích listů včetně cen pro Launch Edition proběhne v 1.čtvrtletí 2020 (přelom Leden/Únor) – obratem objednávky 1.vozů

4)      Předpoklad počátku výroby pro Evropský trh ve 4.čtvrtletí 2020

5)      Obecné cenové rozhraní bude srovnatelné s cenami předchozí generace Corvette C7

Smyslem Launch Edition je možnost realizovat objednávky pro co největší počet vozů v rámci předem stanovených variací výbavy při zachování možnosti volby hlavních prvků výbavy vozu.

V případě, že Vám nebudou vyhovovat navrhnuté sestavy výbavy Launch Edition, bude nutné vyčkat na počátek následné běžné  produkce. 

Aktuálně není stanoveno zda bude produkce nějak množstevně omezena, samozřejmě je třeba brát v potaz omezující výrobní kapacitu výrobce.

S ohledem na výše uvedený fakt  výrobní kapacity jsou včasné objednávky vozů a jejich vložení do výrobního objednacího systému důležité.

Termín dodání vozu v tuto chvíli nelze  zcela přesně určit, ale lze ho relevantně uvažovat v 1.čtvrtletí 2021. Několik prvních Corvette C8 by mohlo být dodáno před Vánoci 2020 .

Rád bych Vás touto cestou požádal o součinnost, tak abychom byli maximálně připraveni na počátek zadání objednávek do výroby.

Proto Vás žádám k předběžnému stanovení výbavy Vámi uvažovaného vozu.

Specifikace mi prosím zasílejte nejlépe formou pdf.souboru, který dokážete vytvořit přímo z konfigurátoru v sekci „Summary“ při volbě „Print“, kde zvolíte variantu „Uložit jako PDF“.

K sestavení vámi preferované verze použijte odkaz na stránky výrobce, viz níže :

https://www.chevrolet.com/performance/corvette/build-and-price/config

  • Omezte prosím konfiguraci vozu na hlavní výbavové prvky (barva, čalounění, stupeň výbavy 1LT-3LT, technické prvky, disky, spoilery, křídla, pruhy, barvy brzdných třmenů, případně bezpečnostních pásů)
  • Vynechte prosím výběr prvků dodatečného příslušenství (koberečky, kufry, tašky, atd.), tyto věci nejsou v rámci EU produkce možné objednávat současně s vozem
  • Toto příslušenství, bude možné později objednat v systému objednávání náhradních dílů

V rámci obchodní slušnosti naší společnosti bude dodrženo pořadí, v kterém jste již s námi ohledně objednávky nové C8 komunikovali od léta 2019 .

Prosím neváhejte se zasláním specifikace Vaší Corvette C8, abychom získali první sloty ve výrobě určené pro Evropský trh.

V případě dotazů jseme plně k dispozici.

CHEVROLET PŘEDSTAVUJE HISTORICKY PRVNÍ MODEL CORVETTE S MOTOREM UPROSTŘED

NOVÁ Corvette C8 Stingray – představení (CZ)

Nová generace C8 Stingray je nejrychlejším a nejsilnějším základním modelem Corvette,
který byl kdy představen

CHEVROLET PŘEDSTAVUJE HISTORICKY PRVNÍ MODEL CORVETTE S MOTOREM UPROSTŘED

C8 Stingray specifikační list US model (CZ)*

*platí pro US modely – EU specifikace mohou být rozdílné
*ceny pro Evropské modely budou rozdílné o CLO, EU homologační tovární úpravy a EU homologační poplatky